Rekrutacja ciągła – wybierz swoje stanowisko

Cyfrowe.pl to największa, specjalistyczna firma z branży e-commerce w Polsce, oferująca sprzęt fotograficzny i sprzęt do filmowania. Od 2003 roku prowadzimy sklep internetowy oraz 5 sklepów stacjonarnych w miastach Gdańsk, Warszawa, Katowice, Poznań i Szczecin. Wspólnie realizujemy własną pasję pomagając naszym klientom robić coraz lepsze zdjęcia i filmy.

Rekrutacja ciągła jest to stały proces zbierania zgłoszeń potencjalnych kandydatów na interesujące ich stanowiska. Oznacza to, że w danej chwili nie mamy silnej potrzeby zatrudnienia nowej osoby na to stanowisko, ale z analizy rozwoju firmy wiemy, że taka potrzeba zapewne wystąpi w najbliższych miesiącach lub po prostu stale poszukujemy najlepszych osób na dane stanowisko. Dlatego też cały czas oczekujemy na zgłoszenia, zapoznajemy się z dokumentami i z wybranymi osobami przeprowadzamy krótkie spotkanie. Istnieje szansa, że od razu zaproponujemy danej osobie pracę w naszej firmie.

Perspektywy rozwoju

Każda osoba, w której zauważymy określony talent czy predyspozycje ma szanse na awans w naszej firmie. Czy to będzie wakat na stanowisku Kierownika Działu Sprzedaży czy miejsce w innym dziale (np. Dział Marketingu, Dział Zakupów) lub zupełnie nowe stanowisko związane z rozwojem firmy i nowymi potrzebami.

Jesteśmy nowoczesną firmą z fajnym i młodym zespołem ludzi, którym tworzymy warunki do realizowania swoich pasji. Tak wiem… brzmi trochę jak folder marketingowy każdej firmy. Jednak nie bez powodu pracownicy Cyfrowe.pl podkreślają atmosferę, jako podstawowy atut pracy. Może dlatego, że jedną z głównych wartości, jakie wyznaję to chęć przychodzenia do pracy i angażowania się w realizację celów z przyjemnością i zapałem. W pracy spędzamy ogromną część naszego życia – niech więc będzie przyjemna. Satysfakcję dają nam kolejne wyzwania i osiągane cele, nawet jeśli, czasem bywa ciężko od natłoku spraw do zrobienia – nie nudzimy się :).
Tempo rozwoju powoduje wdrażanie nowych procedur i narzędzi niezbędnych dla utrzymania porządku i sprawności całego przedsiębiorstwa. Pomimo tych elementów, które przypominają organizacje korporacyjną, najważniejsze są dla nas relacje, indywidualne pasje, zespołowe cele i zaufanie.

Zapraszam, Jarosław Banacki – właściciel i Prezes Zarządu.

Dołączając do naszego Zespołu zyskasz:

  • Ciekawą pracę w pobliżu fotografii i sprzętu foto-video i audio-video
  • Pracę w ciekawej i przyszłościowej branży – Internet / e-commerce, elektronika, filmowanie, TV
  • Elastyczną i sprawną organizację pracy
  • Możliwość rozwoju – podejmowanie samodzielnych i różnorodnych wyzwań
  • Umowę o pracę (inne formy zatrudnienia możliwe)
  • System premiowy
  • Naprawdę dobrą atmosferę w pracy – chce się przychodzić do pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku, standardowo w godzinach 8:00 – 16:00 z możliwością dopasowania do Twoich indywidualnych potrzeb

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację korzystając z formularza:

https://cyfrowe.traffit.com/public/form/a/39

… co dalej:

  • Po przesłaniu swojej aplikacji otrzymasz od nas mail z informacją o przyjęciu Twojego zgłoszenia.
  • Do 15 dni od przyjęcia Twojego zgłoszenia, skontaktujemy się z Tobą, aby przekazać Ci informację o dalszym postępowaniu

Jeśli czegoś nie napisaliśmy w ogłoszeniu i nie znalazłeś informacji na naszych stronach internetowych (cyfrowe.pl, blog.cyfrowe.pl, cyfrowe.biz.pl) to zadaj pytanie drogą e-mailową na adres: praca @ cyfrowe.pl.

Możliwość komentowania jest wyłączona.